Time of Rebirth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dzielnica wyrzutków

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Eve Moore
Deadman
Eve Moore


Liczba postów : 16
Join date : 28/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Krzykacz
Grupa: Niewolnik
Multikonta: Nikifor Koslov

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimePon Gru 29, 2014 12:39 am

Nikt o zdrowych zmysłach się tu nie zapuszcza. To właśnie tu trafiają ci najgorsi z najgorszych, którzy popełnili niewybaczalną zbrodnię przeciw prawu Podziemnego Miasta. Wyrzucani są na pożarcie potworom, jednak tej szarańczy zawsze udaje się jakoś przeżyć. Tworzą więc własną kolonię i walczą o przetrwanie. Czasami można ich nawet zobaczyć przemykających korytarzami.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 10:34 pm

Udało jej się go tutaj przyprowadzić i gdzieniegdzie pałętały się wyrzutki.
- Dalej musisz iść sam - powiedziała do niego, odsuwając się w tył w cień, a jej oczy niesamowicie nienaturalnie się w półmroku jarzyły. - Nie mogę zbliżać się do innych..
Jej głos brzmiał bardzo smutno, wręcz z rozpaczą, ale nie widać było po niej nic.. Pusta skorupa, pełna nienawiści i obrzydzenia do samej siebie.
- Ktoś na pewno Ci pomoże. Tutejsze wyrzutki nie są tak złe, jak je malują.. - wycofała się w tył i odwróciła.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 10:46 pm

I już miała zniknąć w mroku, kiedy poczuła słaby uścisk wychudzonej dłoni białowłosego, ukrytej w rękawiczce, na swym nadgarstku. Sam nie wiedział, czemu to zrobił, po prostu... to były dla niego inne realia. Perspektywa życia tutaj, wśród wyrzutków rzucała mu się za każdym razem tak samo. Otaczało go mnóstwo osób, lecz on ciągle był sam. Nie potrafił wytrwać w takim stanie rzeczy. I chyba dlatego ją zatrzymał. Ona też była wyrzutkiem. A on właśnie stawał się jednym z nich.
- Zaczekaj - powiedział, z trudem utrzymując się na nogach. Jego ranna kończyła cała drżała, a mięśnie co chwila odmawiały mu posłuszeństwa. Ale musiał ją zatrzymać. Musiał.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 10:51 pm

Czarnowłosa zamrugała zszokowama tym, że ją zatrzymał. Spojrzała jednak na niego groźnie, chcąc pokazać, że jeszcze moment a zrobi się bardzo nie miło i niebezpiecznie.
- Puść mnie - warknęła głośno. - Nie zostane tutaj, to nie mój świat. Jestem bestią, więc powinnam być tam gdzie one.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 10:58 pm

Chłopak bardzo gwałtownie cofnął się. Tym razem niestety nie zdołał utrzymać równowagi i mimo wielu starań, upadł na kolana, krzywiąc się z bólu. Jej stanowczy ton głosu przywołał go do porządku. Jak posłuszny pies, usiadł na piętach i wpatrywał się w nią w milczeniu srebrnym, przewiercającym duszę okiem. Jesteś już wolny, Tadashi. Nikt nie ma nad tobą władzy. Opamiętaj się! Krzyk w jego głowie doprowadził do tego, że jedynie zagryzł wargę i zacisnął powieki.
- Więc chcę być tam gdzie ty - rzucił na jednym, ostatnim tchu, bo po tych słowach, z tego całego strachu i napięcia, serce niemal stanęło mu w piersi.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 11:02 pm

Jej wzrok zelżał, a ona nie była już tak spięta. Westchnęła głęboko, patrząc mu w oczy.
- Nie - odparła stanowczo. - Nie jesteś bestią, nie dałbyś sobie rady.. Poza tym, jesteś ranny. Wyzdrowiej.. - dodała błagalnym głosikiem, po czym spojrzała na swoje dłonie.
Domyślał się pewnie, że lat ma niewiele, do tego jej krucha budowa i ten wszechogarniający ją smutek sprawiał, że nieznajomy mógł wyobrażać ją sobie niczym małą dziewczynke.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 11:11 pm

Dla czarnowłosej nie działo się nic specjalnego. Po prostu odnalazła jakiegoś rannego typka w metrze, a teraz prosił ją, by zabrała go ze sobą. Dokładnie jak małe, żałosne dziecko. Ale białowłosy w tym momencie toczył ogromną walkę ze sobą, podczas której próbował się przedrzeć przez wszystkie swoje okrutne wspomnienia, więc w gruncie rzeczy... przez całe życie. Jednak w końcu mu się to udało. Spiął się w sobie wyraźnie, o czym świadczyło choćby to, że stanął na nogi i wbił w nią stanowcze spojrzenie.
- Nie muszę zmieniać się w dzikiego potwora, żeby przeżyć - odparł. - Chcę iść z tobą - powtórzył. - Na marne mnie tutaj ciągnęłaś, bo i tak się wrócę - zacisnął palce w pięści.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 9:24 am

- To się wracaj - syknęła wrogo. - Jeśli chcesz zginąć, Twój wybór, ale wybacz, jestem typem samotnika, więc prędzej bym Cię odgoniła, niż pozwoliła ze sobą iść.
Po tych słowach, mocno zdenerwowana wyrwała mu dłoń i zniknęła w mroku, biegnąc w niego jak najprędzej i chcąc uciec, byleby tylko jej nie gonił. To było mocno chore. Jak takie chucherko miało przeżyć samo wśród tylu stworów? Postanowiła wrócić się do swojego aktualnego miejsca zamieszkania, wśród zawalonych korytarzy.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:11 pm

Czy tego chciał, czy nie, musiał przyznać jej rację. A jednocześnie pogodzić się z tym losem było mu naprawdę ciężko.
Nie mam innego wyboru. Pomyślał, po czym unikając wzroku innych wyrzutków, znalazł dla siebie jakieś w miarę przyjemne i cieple miejsce. Nie liczył się z tym, że ktoś mu pomoże. Żył w przekonaniu, że prośby o pomoc nie skutkują. Ktoś, kto prosi, jest jedynie żałosnym, zrozpaczonym człowiekiem, któremu nic już nie pozostało.
Białowłosy czuł na sobie zimne spojrzenia, lecz nie były w żadnym stopniu podobne do tych, do których zdołał przywyknąć. Z jednej strony dzielnica wyrzutków była ostoją dla tej właśnie grupy społecznej. Jednak wiedział już, że w oczach tutejszych mieszkańców stanowi jedynie kolejnego rywala w walce o przetrwanie, lub ewentualnie - trupa, którego można rzucić bestią na pożarcie, gdy zaatakują. Westchnął ciężko i resztką sił oderwał pokaźny fragment swej koszuli, której i tak bliżej było do worka na ciele chłopaka. Od niechcenia, lecz starannie zawiązał materiał wokół rany, po czym zacisnął supeł. Odetchnął po raz kolejny głęboko.
- Należy mi się odpoczynek - szepnął sam do siebie.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:41 pm

Oswoił się nieco z nieprzyjemnym szczypaniem rany, gdy tak w bezruchu zapoznawał się z otoczeniem. Nie był do końca pewien, czy takie siedzenie ma jakiś sens, skoro i tak zasnąć w takim miejscu było dla chłopaka cudem. Głód wykręcał mu żołądek, lecz nie to najbardziej mu przeszkadzało. Wszystkie jego myśli krążyły wokół zamaskowanej dziewczyny o pięknych, fioletowych oczach. Ich kolor przywodził mu na myśl mieszankę lawendy z wrzosami, które niegdyś zrywał do wiązanek z parapetowego ogródka. Tak pięknie pachniały, choć wyhodowano je sztucznie. Lecz wtedy przypomniały mu się także prawdziwe ametysty w biżuterii swej Pani, kolczykach oraz naszyjniku, który co dzień zapinał na jej szyi, zgodnie ze swymi obowiązkami. Tak, ten kolor pasował idealnie. Takie właśnie były oczy nieznajomej. Nieznajomej, pięknej bestii... Gdyby nie uporczywy głód, zapewne usnąłby w otoczeniu myśli o czarnowłosej.
A jednak dłużej tak nie wytrzymam.

[out]
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:41 am

Omiótł spojrzeniem miejsce, do którego został przyprowadzony przez chłopaka, którego imienia nawet nie znał. A co, jak chce go sprzedać na Czarnym Rynku, albo zamordować? No cóż... Jeśli go sprzeda - ochrona go od razu rozpozna i wypuści, a jeśli zabije... No cóż... Nie bał się śmierci... Zamknąwszy oczy wziął głęboki wdech. Pachniało tu stęchlizną, trupami oraz specyficznym zapachem, którym pachniał Alex. Przeniósł na niego wzrok.
- Brzydko tu. Wróćmy do mnie.
Powrót do góry Go down
Alexandriej Vitayev
Niepoczytalny kleptoman
Alexandriej Vitayev


Liczba postów : 25
Join date : 29/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Zmiennik
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:46 am

- Teraz jesteś moją własnością i musisz się mnie słuchać... - przystanął na chwilę i spojrzał na towarzysza, jakby w zastanowieniu - Chyba powinienem sprawić Ci obróżkę z dzwoneczkiem i smycz - uśmiechnął się nagle - Nie dość, że dla podkreślenia, że teraz jestem Twoim Panem, to jeszcze by Ci pasowała.
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:49 am

- To, że z Tobą poszedłem nie nadaje Ci żadnych praw do mnie! - prychnął rozbawiony jego stwierdzeniem i pokręcił głową na boki. Ach, ludzie czasem bywali śmieszni.
- Jak mi się będzie bardzo nudzić, to wracam do domu. - stwierdził po chwili zastanowienia, rozglądając się po całkiem nowym dlań otoczeniu. Czuł na sobie wzrok kilku osób, choć ich nie widział. Ale ten zapach. Zapach tętniącej w żyłach krwi uderzał w jego nozdrza...
Powrót do góry Go down
Alexandriej Vitayev
Niepoczytalny kleptoman
Alexandriej Vitayev


Liczba postów : 25
Join date : 29/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Zmiennik
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:53 am

- Oczywiście, że fakt, iż poszedłeś ze mną, nadaje mi takie prawa! - roześmiał się wesołym, przyjemnym dla ucha śmiechem - Mam tendencję do przywłaszczania sobie rzeczy i gdy je komuś zabieram, automatycznie staję się ich właścicielem - ruszył w głąb tunelu, prowadząc go ku ślepemu zaułkowi - Co prawda, po raz pierwszy, można by rzec, ukradłem człowieka, ale wydaje mi się, że w tej kwestii nic się nie zmienia i nie jesteś już bezpański, tylko jesteś mój - zatrzymał się przy chropowatej ścianie, stanowiącej zakończenie tunelu i wskazał na wypłowiały koc oraz śpiwór, niedbale rzucone na podłoże - To mój dom - wyjaśnił pokrótce i zerknął na jasnowłosego, by przyjrzeć się jego reakcji.
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:58 am

- No chyba Cię coś boli. - prychnął pod nosem i ruszył grzecznie za nim, rozglądając się po otoczeniu ciekawskim wzrokiem. Nie było jednak tutaj nic, co zwróciłoby jego uwagę. Rozdziawił jednak zdziwiony usta, gdy ujrzał jego "dom". Spojrzał na niego z kpiną i wybuchł cichym śmiechem.
- Mam propozycję. Wprowadź się do mnie. Zasmakujesz wygodnickiego życia. Nie będziesz musiał kraść.
Powrót do góry Go down
Alexandriej Vitayev
Niepoczytalny kleptoman
Alexandriej Vitayev


Liczba postów : 25
Join date : 29/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Zmiennik
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:01 am

- Nie kradnę - odparł oburzony jego stwierdzeniem i dodatkowo dotknięty reakcją jasnowłosego na jego prywatny kącik - Ja po prostu nadaję sobie prawa do pewnych przedmiotów lub je wykupuję - burknął, siadając na kocu tak, by móc oprzeć się plecami o zarośniętą grzybem i pajęczynami ścianę z betonu - I nigdzie nie będę szedł. Zostajesz tutaj ze mną.
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:05 am

- Ale tutaj jest... Brudno, śmierdzi i jest zimno, jak w psiarni. Jest przytulnie, aczkolwiek ja tu nie wytrzymam. - mruknął cicho niezadowolony i podszedł bliżej niego. Pochylił się nad nim i z delikatnym uśmiechem dźgnął go w policzek. Chciał go jakoś przekupić... W sumie mógł sobie po prostu odejść, no ale.... To było ciekawsze.
- No chodź, zobaczysz, że Ci się spodoba.
Powrót do góry Go down
Alexandriej Vitayev
Niepoczytalny kleptoman
Alexandriej Vitayev


Liczba postów : 25
Join date : 29/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Zmiennik
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:41 pm

Słowa, które padły z ust jego rozmówcy, uraziły go. Wiedział, że warunki w jakich mieszka, nie są choć w połowie tak dobre, jak te, które zapewniane były różanemu księciu, ale sam sobie na to wszystko zapracował i nikt nie podał mu niczego na srebrnej, misternie zdobionej tacy.
- To nie jest mój jedyny dom - nagle zaczął się tłumaczyć - To jedynie kącik zapasowy. W prawdziwym domu mam łóżko - dodał - Nawet poduszkę i kołdrę. I szafkę na ubrania. Będziesz mógł zapełnić ją swoimi rzeczami. Spodoba Ci się - obiecał nieco naiwnie. Był... doprawdy specyficznym człowiekiem.
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:58 pm

Westchnął cicho, wpatrując się w niego niemymi oczkami, by machnąć ręką i pokręcić głową na boki.
- Co jest ciekawego w tym życiu? Już mi się nie podoba. Nudzę się... Zrób coś! - prychnął cicho, siadając na materacu obok niego. Pająki, fu. Nie lubił ich. Przymknął oczy, odchylając głowę w tył, by oprzeć ją o zimną skałę.
Powrót do góry Go down
Alexandriej Vitayev
Niepoczytalny kleptoman
Alexandriej Vitayev


Liczba postów : 25
Join date : 29/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Zmiennik
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 4:03 pm

Alex spuścił wzrok na swoje ubłocone glany, zachodząc w głowę, w jaki sposób powinien zapewnić swojemu różanemu księciu rozrywkę. Co, w tych czasach, lubią robić chłopcy w jego wieku? Gdy on był młody, uwielbiał bawić się drewnianymi figurkami i odgrywać postaci widywane w serialach... a tutaj przecież nie było telewizji. Czy białowłosy słyszał kiedykolwiek o rycerzach, ratujących księżniczki ze szponów przebrzydłych smoków? Być może albinos miał styczność z jakimiś książkami i analfabetą na pewno nie był, takich jak on naucza się domowo, przekazując im choćby podstawową wiedzę o świecie... ale nie miał przecież gwarancji, iż jest to coś, za czym nastolatek przepada. Nie bardzo wiedząc, cóż ma zrobić, sięgnął do wewnętrznej kieszeni kurtki i wyciągnął z niej szmacianego gałganka, którego zrobił niegdyś wraz z Dijkstrą. Przyjrzawszy się uważnie zabawce, w końcu podał ją towarzyszowi z wyraźnym wahaniem.
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 4:10 pm

Chłopiec przyglądał się mu z uwagą. Jego twarz wyrażała tyle emocji naraz. Czy się bał? A może nie bardzo wiedział, co powinien zrobić? Ten człowiek był ciekawy i to bardzo. Zagryzł delikatnie dolną wargę i uśmiechnął się do niego ciepło. Czuł i widział, że osoba ta nie jest dla niego zagrożeniem... Za bardzo przejmował się tym, co zrobić, by go uszczęśliwić. Kiedy zobaczył gałganek oczy mu się zaświeciły. Nigdy nie miał w ręku żadnej zabawki. Choć wszyscy myśleli, że był rozpieszczany - bardzo się mylili. Nigdy nie zaznał miłości ze strony rodziców, a miłość siostrzaną odrzucał. Nienawidził jej ze szczerego serca. Poprawił nieco kołnierz, bojąc się, że blizny zostaną odkryte.
Ujął zabawkę w dłoń i poszerzył uśmiech, pisnąwszy radośnie,
- Jaka śliczna!
Powrót do góry Go down
Alexandriej Vitayev
Niepoczytalny kleptoman
Alexandriej Vitayev


Liczba postów : 25
Join date : 29/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Zmiennik
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 7:19 pm

Zaskoczenie, które owładnęło nim, trwało o wiele dłużej, niż powinno. Brudny, szpetny gałgan naprawdę spodobał się jego księciu? Zabawka ta miała wiele znaczenia dla Alexa, ale skąd mógł wiedzieć o tym marmurowy chłopiec? Dla niego był to wystrzępiony kawał miękkiego materiału, nieco przypominający ten, z którego produkuje się ręczniki. Białowłosy powinien był nim wzgardzić, wyśmiać go, a nie... zareagować zachwytem! Przyglądając się dziecięcej radości na ślicznej buźce chłopaka, której rysy znacznie złagodniały, nie mógł powstrzymać rozczulonego uśmiechu, który rozciągnął jego usta.
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 7:24 pm

Nanami zamknął oczy i odwrócił się plecami do niego, czując, jak łzy napływają mu do oczu. Nie chciał, by ktoś widział ten ludzki gest. Nie, nikt nie mógł tego zobaczyć. Wziął głębszy wdech i zacisnął palce na gałganie. Po raz pierwszy poczuł, że ktoś zwrócił na niego całą swoją uwagę nie tylko ze względu na jakąś chorą przepowiednię. Że nie chciał zyskać od niego pieniędzy ani innych dóbr materialnych. Oblizał usta i gdy się uspokoił, spojrzał na niego z uśmiechem, by ucałować wargami jego policzek.
Powrót do góry Go down
Alexandriej Vitayev
Niepoczytalny kleptoman
Alexandriej Vitayev


Liczba postów : 25
Join date : 29/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Zmiennik
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 7:34 pm

- Możesz go sobie wziąć, jeśli Ci się aż tak podoba... - wydukał, zaskoczony nagłym przypływem śmiałości drobnego chłopaczka. Już dawno nie widział, aby tak subtelny gest wywołał w drugim człowieku tyle emocji. Teraz, gdy wszyscy skupieni byli na walce o przetrwanie, nikt nie miał czasu na uprzejmości, miłe uczynki. W Moskiewskim metrze, prędzej powinieneś spodziewać się, iż oberwiesz po twarzy na przywitanie, niż zostaniesz uraczonym choćby zdawkowym uśmiechem. Nie potrafił odnaleźć się w takim społeczeństwie, był zbyt ufny, by być wiecznie czujnym...
Powrót do góry Go down
Nanami Ivanow
Sprzeczny książę
Nanami Ivanow


Liczba postów : 28
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Węszyciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, James

Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 7:49 pm

- Dziękuję. - szepnął, czując, jak coś ściska go za serce. Nigdy wcześniej nie czuł się tak, jak teraz. Wsunął gałganek do kieszeni swojego płaszcza i zacisnął palce na jego skrawku.
- Emm... Jak Ci na imię? I ile masz lat? - spytał cicho po chwili, zastanawiajac się nad kilkoma rzeczami. Przyjąłby go pod swój dach, żeby mógł zaznać też takiego życia, ale czy się zgodzi?
- Chciałbyś zamieszkać u mnie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzielnica wyrzutków Empty
PisanieTemat: Re: Dzielnica wyrzutków   Dzielnica wyrzutków Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzielnica wyrzutków
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dzielnica szlachecka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Time of Rebirth :: Lokacje :: Metro-
Skocz do: