Time of Rebirth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zawalone korytarze

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:44 am

Zamknęła oczy, oddychając miarowo i odsunęła się w tył.
- Jak Cię pogryzie, obiecuję, że go zabiję.. - przeczesała dłonią włosy.
Nie ufała nikomu. Nie tylko bestią, ale tym bardziej ludziom. Nawet ten mężczyzna nie budził w niej żadnych uczuć temu podobnych.
- To bestia.. Bestia jak każdy z nas.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:52 am

- Widzę w tobie więcej człowieka niż bestii - odparł szeptem, kiedy pysk psa wsunął się pod jego dłoń. Pogłaskał go delikatnie po łbie, między uszami. Podniósł wzrok na dziewczynę, gdyż to o niej właśnie mówił. Jego bystre oko wpatrywało się w nią z zaciekawieniem, choć twarz pozostała bez wyrazu.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:00 am

- Jestem bestią tylko i wyłącznie, dlatego mówiłam Ci, żebyś za mną nie szedł! - syknęła. - Nie należysz do mojego świata - wsunęła dłonie w kieszenie i zeskoczyła nieco w dół.
Usiadła na jednym z głazów, tyłem do niego, zanurzając zepsute już trampki w mazistej cieczy pod nią, która o dziwo nic jej znowu nie robiła, a jedynie powodowała mrowienie.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:15 am

Nie znalazł żadnej odpowiedzi na jej słowa. Ślepy pies liznął jego dłoń, jednak chłopak odsunął go od siebie. Trochę niesprytnie i nie do końca zręcznie podpełznął do czarnowłosej, a po chwili poczuła jego wychudzone, acz silne ramiona obejmujące ją od tyłu. Przylgnął ciałem do jej pleców, racząc się zapachem jej włosów. Palce zaś zacisnął na jej ubraniu, czekając cierpliwie, aż odepchnie go od siebie z wściekłym warknięciem.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:18 am

Drgnęła gwałtownie, czując to.. Z pewnością nie spodziewał się tego co nastąpiło potem, gdyż.. Nic nie nastąpiło. Ona po prostu siedziała, całkowicie sparaliżowana z szoku. Jej szeroko otwarte oczy wpatrywały się w pustkę, lecz po chwili mógł poczuć, jak na jego dłoń coś spada.. Coś mokrego, a była to jej łza. Tak, płakała, a raczej jej uczucia zostały teraz wylane, przez potok tych słonych kropli, spływający po policzkach.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:24 am

To go zszokowało. Naprawdę. Jednak właśnie ten nietypowy z jej strony gest sprawił, że jedynie mocniej ją przytulił, wbijając paznokcie w jej ubranie.
- Nie musisz tego ukrywać... nie musisz wmawiać sobie, że jesteś potworem. Bo to nie prawda. Ja nie wiedze w tobie potwora.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:27 am

- Jestem potworem.. Tylko i wyłącznie chodzącą bestią, dlatego powinieneś stąd odejść - wyszeptała zdławionym głosem, starając się, by zabrzmiał jak najbardziej przekonująco. Nienawidziła siebie w takich sytuacjach. Czuła się wtedy niesamowicie słaba i bezbronna, co tylko dodawało jej słodkiego uroku, ale i zabijało postrzeganie jej jak niebezpiecznego przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:32 am

- Jesteś przede wszystkim człowiekiem... - szepnął z bólem w głosie. - Każdego z nas dotknęło skażenie... niektórych bardziej, innych mniej. Nie jesteś w tym sama - dodał cicho, nieco mniej pewnie. Odsunął się od niej, nie chcąc więcej sprawiać jej w zakłopotanie. Ślepy pies przymilał się do niego, czując od chłopaka przyjemną aurę bezpieczeństwa.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:36 am

- Nic nie wiesz o mnie, ani o mojej przeszłości, czy teraźniejszości. Nie udawaj wielkiego pana wszechwiedzącego - wysyczała z chłodem w głosie, dławiąc się swoimi własnymi łzami.
Spojrzała wrogo na psa u jego boku, ale jednak nie podniosła się, a jedynie schowała głowę pomiędzy swoimi kolanami.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 11:40 am

W jego oczach... w jego oczach była jak najpiękniejszy, rozkwitający kwiat. Dokładnie niczym cudowny, nieoszlifowany diament, lecz niedostępny, z powodu bariery własnych myśli i poglądów. On również miał swoje własne bariery oraz mury, którymi oddzielał swoje życie od rzeczywistości. Borykali się z podobnym problemem, wręcz identycznym, jednak... obydwoje całkowicie się różnili. Wpatrywał się w nią ze smutkiem, a choć wzrok ten pochodził tylko z jednego, srebrnego oka, przeszywał jej duszę niczym setka niewiarygodnych spojrzeń.
- Nie uważam się za nikogo takiego - odparł ze smutkiem, a jego dłoń, ukryta w rękawiczce, błądziła po sierści psa, a ten jedynie oddawał się głaskaniu w milczeniu, machając ogonem. - Każdego z nas dotknęło skażenie. Każdy z nas przez to przechodził. Ale najgorzej jest wtedy, kiedy przez swoją odmienność myślisz, że nie możesz już normalnie żyć. - A to nie prawda...


Ostatnio zmieniony przez Tadashi dnia Czw Sty 01, 2015 11:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 11:46 am

- Wiesz, kiedy myślisz, że wszystko już jest normalnie, żyjesz wśród ludzi, jesteś szczęśliwa.. Nagle Twoja wewnętrzna bestia się budzi, okazując całemu światu swój wzrok, potem całe ciało, a następnie rzuca się na przypadkowego człowieka, który jako pierwszy spojrzał jej w oczy - szeptała żarliwie, zaciskając palce na kolanach.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 11:51 am

Chłopak odsunął psa, znów niepewnie podchodząc do dziewczyny. Bez pytania sięgnął wychudzonymi palcami ku zapięciu jej maski. Serce przyspieszyło tempo bicia w jego piersi i tłukło się teraz jak szalone. To było jak samobójstwo. Był samobójcą. Stanowiła piękną roślinę o pięknym kwiecie i zapachu, dokładnie niczym rosiczka. A on tylko niczego nieświadomym owadem, zachwyconym tym pięknem. Szybkim ruchem odpiął maskę, a ta upadła z trzaskiem na wilgotną ziemię.
- Nie boję się ciebie - wydusił w końcu.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 11:54 am

To było dla niej szokiem i nigdy w życiu się tego nie spodziewała, gdy jej maska upadła, w odruchu zakryła twarz dłońmi nie chcąc, by na nią patrzył. Nienawidziła tej części swojego ciała najbardziej.. Ukazywała przegrane w walce z życiem dziecko, przerażone z ciągłym grymasem rozpaczy i strachu, całkowicie blada niczym obsypana w mące.
- Nie patrz na mnie! - krzyknęła głośno, sięgając na oślep po maskę, chcąc jak najszybciej ją założyć. Jej oczy jarzyły się jeszcze bardziej, było to nienaturalne, a jednocześnie niezwykle.. piękne.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:00 pm

Zaskoczenie zrobiło swoje. Nie zdążyła zakryć się na tyle szybko, by nie dojrzał jej twarzy. Choć miał na to zaledwie sekundę, wyłapał wszystkie najmniejsze szczegóły, najmniejsze, najdelikatniejsze rysy.
Jego wargi same ułożyły się w delikatny, zwycięski uśmiech. Ale uśmiech ten w żadnym stopniu nie miał na calu pokazania jej, że w tejże chwili ją zdominował. Wręcz przeciwnie... jego serce zabiło mocniej ze szczęścia.
- Dlaczego mam nie patrzeć...?
Zamiast maski poczuła pod palcami jego kościstą dłoń.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:03 pm

- Nienawidzę siebie.. Oddaj mi maskę, natychmiast - spojrzała na niego groźnie, a gdy poczuła jego dłoń, natychmiast zasłoniła się, chcąc uniknąć jego spojrzenia. - Jesteś cholernym człowiekiem.. Powinieneś stąd iść - łzy same cisnęły jej się do oczu i powoli spływały, a ona starała się za wszelką cenę je zetrzeć.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:07 pm

Wziął głęboki, ciężki oddech, po to by pomóc założyć jej maskę na twarz. Odsunął się i usiadł zawiedziony, opierając się o sypiącą się ścianę. Ślepy pies wyczuł tę nerwową atmosferę, tak więc skrył się w pobliżu chłopaka. Białowłosy spojrzał na nią ze smutkiem.
- Przestałem być człowiekiem już dawno temu.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:10 pm

- Jeśli umiesz przemieniać się w bestię, to mogę uznać, że nie jesteś człowiekiem. W innym przypadku nadal wyglądasz jak on - wyszeptała, zapinając maskę.
Bała się jego reakcji na swoją twarz, to dlatego, że od kiedy wpadła do toksycznej rzeki, zmieniła się nie do poznania także, gdyby ktoś jej szukał, już by jej nigdy nie znalazł..
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:16 pm

Te z wolna mijające sekundy trwały dla niego jak wieczność. Jedyne, czego w tej chwili pragnął, to znów ujrzeć jej twarz. Przejrzał ją już w stu procentach. I prędzej rzuciłby się na pożarcie nibypsom niż zostawiłby ją tutaj samą. Nie on potrzebował pomocy. Dałby sobie świetnie radę sam z tą raną, znalazłby schronienie i przeżyłby. Tak samo jak ona. Lecz i jego dosięgłoby to, co ją dotknęło już dawno. Samotność.
- Przemiana jest efektem ubocznym. Masz racje, nie jesteś człowiekiem. Nie jesteś normalnym człowiekiem... - urwał, ważąc odpowiednio swoje słowa. - Jesteś najbardziej wyjątkową osobą, jaką dotąd w swoim życiu spotkałem.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:25 pm

- A ty jesteś największym szaleńcem jakiego znam, skoro pchasz się prosto w szczęki bestii takiej jak ja. Przecież w każdej chwili mogę Cię zabić - wyszeptała, oddychając chrapliwie przez maskę. - Rozerwać na strzępy i pożreć.. Tym właśnie jestem i akceptuję to. Życie nie jest łatwe.. Nie dla mnie, a tym bardziej nie.. szczęśliwe.
Od razu mógł wiedzieć, że samotność, brak kogokolwiek zniszczyła ją na tyle, że nie chciała już nawet pomocy, gdyż po prostu wiedziała, że ona nie nadejdzie.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:40 pm

- Tylko wariaci są coś warci - szepnął, uśmiechając się trochę szaleńczo. Oblizał spękane i lekko krwawiące, blade wargi. Podrapał psa za uchem, a ten dziabnął go przyjaźnie w dłoń. Prawda była taka, że w swoim życiu nie widział już dla siebie właściwej drogi. Kiedyś miał tylko jeden cel - przeżyć i nie podpaść swojemu Panu. Dostał od losu kolejną szansę, a... nawet nie planował jej wykorzystać. Nie widział w tym sensu.
- Więc rozszarp mnie. Zabij mnie. Pożryj - odparł, powtarzając jej słowa. - I tak nic mi już nie zostało.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:44 pm

- Mówisz jakbyś się urwał z jakiejś bajki. Nie graj bohatera i jak najszybciej stąd odejdź. Dla własnego dobra - podniosła się i wsunęła dłonie do kieszeni, powolnie ruszając przed siebie i nie oglądając się na niego.
Nie chciała go plątać w swoje chore życie, pełne bólu, wylanych łez, strachu i głodu..
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:47 pm

- Ucieczka ci w tym nie pomoże, wiesz o tym, prawda?
Z trudem przyszło mu stanąć na nogi, a perspektywa ganiania jej po całym metrze również nie wydała się łatwa. Tylko wariaci są coś warci... a co ze skończonymi idiotami takimi jak ja?
- Zawrzyjmy układ! - Wypalił w końcu, nie wiedząc już, co ma zrobić, by ją zatrzymać. Ponadto drżenie rąk dało mu znak, że znów popadał w paranoję.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:50 pm

Spojrzała w tył na niego i zamrugała zdziwiona.
- Układ? Jaki znowu układ? - zatrzymała się, patrząc na niego i przekrzywiła lekko głowę. - Co Ci tak zależy na takiej bestii jak ja, co? Nie jestem niewolnikiem i nie dam się sprzedać na czarnym rynku.
Powrót do góry Go down
Tadashi
Bezpański Szczur
Tadashi


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Szwy
Grupa: Wyrzutek (były niewolnik)
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:52 pm

No właśnie, co mu zależało? Nie obchodziła go ta bestia, w którą zmieniała się na wskutek zagrożenia. Nie widział w niej ani odrobinki potwora. Zależało mu na tej osamotnionej dziewczynie, która właśnie znikała w mroku korytarza. W tej ciemności, z której już nigdy nie mogłaby wrócić. Ta ciemność go przerażała...
- Ale ja jestem - odparł, starając się opanować drżenie głosu.
Powrót do góry Go down
Saphira Trancy
Radioaktywny Aciddrak
Saphira Trancy


Liczba postów : 65
Join date : 30/12/2014
Age : 25

Informacje
Specjalizacja: Bestia
Grupa: Wyrzutek
Multikonta:

Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 12:56 pm

Zmrużyła oczy, po czym westchnęła.
- Jaki to układ? Radzę Ci się pospieszyć. Często chodzą tędy potwory z którymi nigdy w życiu do czynienia nie miałeś - przeczesała dłońmi włosy i poprawiła maskę.
Bała się jego propozycji, to mogło być coś co niekoniecznie by się jej spodobało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zawalone korytarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zawalone korytarze   Zawalone korytarze - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zawalone korytarze
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Time of Rebirth :: Lokacje :: Metro-
Skocz do: