Time of Rebirth
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Moriarty was real!

Go down 
AutorWiadomość
James Moriarty
Did you miss me?
James Moriarty

Liczba postów : 31
Join date : 28/12/2014
Age : 33

Informacje
Specjalizacja: Nosiciel
Grupa: Szlachta
Multikonta: Leslie, Nanami

Moriarty was real! Empty
PisanieTemat: Moriarty was real!   Moriarty was real! Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:40 pm

Imię: James
Przezwisko: Jim
Nazwisko: Moriarty
Wiek: 28
Ranga: Did you miss me?
Specjalizacja: Nosiciel
Rasa: Człowiek
Grupa: Szlachta
Wygląd:
Ma krótkie ciemne włosy, gdzieniegdzie pojawiają się zakola. Jak na swój wiek jest bardzo przystojnym mężczyzną. Wysoki oraz szczupły. Zawsze elegancko ubrany w garnitury, które zdążył zabrać pod ziemię.  Jego twarz zazwyczaj porośnięta jest kilkudniowym zarostem, co dodaje mu tego „charakterku”. Tęczówki jego oczu mają kolor ciemny, można by powiedzieć, że nawet czarny. Rozmawiając z nim i patrząc mu w oczy ciężko stwierdzić, gdzie są źrenice. Twarz ma pokrytą kilkoma zmarszczkami wywołanymi przez stres i papierosy, które niegdyś palił. Z zewnątrz sprawia wrażenie naprawdę układnego i dostojnego człowieka, na którym apokalipsa nie zrobiła żadnego wrażenia.
Charakter:
Charakteru Jima nie da się za bardzo opisać. James jest nieobliczalny jak bomba. Niewiadomo kiedy wybuchnie. Raz bywa miłym i wspaniałym człowiekiem, a za drugim razem wbije Ci nóż w plecy i jeszcze spyta, czy boli. Często zarzucają mu choroby psychiczne, jednak on nie przypomina sobie, żeby jakiekolwiek miał… Chyba, że o czymś nie wie. Jest nieprzewidywalną osobą, dlatego też jest nienajlepszym materiałem na przyjaciela. Jednakże Jim ma też swoją dobrą stronę. Jeżeli przywiąże się do kogoś bardzo mocno, jest w stanie być uczciwym i kochającym człowiekiem. Jak każda istota żywa oczekuje od drugiej osoby ciepła i wyrozumiałości, czego często nie dostaje, tylko dlatego, że ludzie się go boją. Jest bardzo inteligentną osobą, co można wywnioskować po jego zabawach z Holmesem.
Historia:
James pochodzi prawdopodobnie z niezamożnej rodziny z Anglii. Starszy brat, zapewne również James, był pułkownikiem armii brytyjskiej, zaś młodszy był zawiadowcą małej stacji kolejowej. Jim od małego miał pociąg do morderstw. Nie był jak reszta małych dzieci, że bał się widoku krwi, o nie. On robił wszystko, by tą krew dostrzec. Czy to skręcić główkę małemu ptaszkowi, a może rozdeptać  czaszkę jaszczurce? To wszystko go bardzo kręciło. Po licznych wizytach u lekarzy zostało stwierdzone iż skłonności do morderstw są odziedziczone przez jego zbrodniczych przodków. Kiedy ukończył piętnaście lat po raz pierwszy dopuścił się morderstwa na człowieku. Był to starszy pan, który zwrócił mu uwagę odnośnie zakłócania ciszy nocnej. Mężczyznę znaleziono z rozstrzeloną głową, sprawcy nigdy nie znaleziono. Z każdym kolejnym dniem jego chęć mordowania wzrastała, a słowa przejawiały się w czyny. Gdy miał dwadzieścia lat stał się nieuchwytnym seryjnym zabójcą. Dlaczego mordował? Nikt nie wiedział. Lubił pogrywać z policją, z detektywami. Szczególnie z panem Sherlockiem Holmesem.  Gdyby nie apokalipsa, prawdopodobnie albo dalej by mordował, albo siedział w celi. Tyle razy już go przyskrzyniono… Zawsze zdołał się uwolnić. Pod ziemią rozpoczął nowe, lepsze życie. Wylądował w dzielnicy szlacheckiej, zakupiwszy sobie niewolnicę, która służy mu nie tylko w sprzątaniu…

Ciekawostki:
- Czasami przejawia zachowania psychopaty,
- Dobrze posługuje się bronią palną i białą,
- Jest geniuszem matematycznym,
- Boi się mysz i ciemności.

xyz.
Powrót do góry Go down
Die
speak no evil
Die

Liczba postów : 25
Join date : 27/12/2014

Informacje
Specjalizacja: Nosiciel
Grupa: Niewolnik
Multikonta: Alexandriej

Moriarty was real! Empty
PisanieTemat: Re: Moriarty was real!   Moriarty was real! Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:52 pm

Karta postaci zaakceptowana. Miłej zabawy!
Powrót do góry Go down
 
Moriarty was real!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Time of Rebirth :: Pierwsze kroki :: Karty postaci-
Skocz do: